تبریز ایران
04133380880

تلفن تماس

خدمات تجاری سازی - مدیریت برند

یکی از بارزترین مفاهیمی که صاحبان کسب و کار باید ایجاد کنند ثبات، به همراه شعار، برند و برندینگ است. به دلیل عدم توجه به این اصل مهم، بسیاری از مدیران بنگاه های اقتصادی با مسائل و مشکلاتی مواجه می گردند.

  برند یک شرکت، تصویر کلی است که به مشتریان خود ارائه می کند.برندینگ یا برندسازی، فرآیند استراتژیک برای ایجاد برند یک شرکت به نحو دلخواه است.

هدف اصلی از برندسازی یک محصول، خدمت یا سازمان ایجاد ذهنیت و چشم انداز نسبت به تجارت خود در میان مشتریان است، تا جاییکه مشتریان رفع نیازهای خود را در گرو مراجعه به شما بدانند.

برندسازی چیزی جز درگیر نمودن ذهن مشتریان با نام تجاری‌تان نیست. توجه نمایید که این تصویر ناشی از تجربه حاصل از برخورد با یک کسب ‌و کار بزرگ و قابل ‌اعتماد است.

با برند سازی می توان بخش عمده ای از مراحل بازاریابی را پشت سر گذاشت، زیرا که مجموعه شما با یک برند شناخته شده دارای پتانسیل بسیار بالایی از مشتریان می باشد.

علیرغم محاسن و مزایای برند در یک کسب و کار، موضوع حائز اهمیت؛ نگهداری و محافظت از برند است که با عدم توجه کافی به کیفیت محصول و پشتیبانی نامناسب می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به کسب و کار وارد نماید.

برندینگ در حوزه فناوری تا جای حائز اهمیت است که بخش بزرگی از سرمایه مادی شرکت ها را تشکیل می دهد، لذا توجه ویژه از همان مراحل اولیه ایجاد و توسعه کسب و کار فناورانه، مجموعه شما را جزء مجموعه های با ظرفیت توسعه ای بالا قرار خواهد داد.