تبریز ایران
04133380880

تماس با ما

بوتکمپ، با دانشگاه فرق داره.

بوتکمپ تخصصی با کلاسهای آموزشی فرق داره. بوتکمپ‌های پویان، مثل دوره آموزشی سربازی می‌مونه. شما طی یک دوره فشرده، برای پیوستن به بازار کار آماده می‌شید.

  • هدف بوتکمپ، استخدامه.

    ما به تحصیلات دانشگاهی شما کاری نداریم، ما نیاز بازار کار رو درنظر می‌گیریم و شما رو بر این اساس آموزش می‌دیم.

  • فقط کار و مهارت مهمه.

    ما در بوتکمپ‌هامون فقط روی مهارت‌های عملی تمرکز می‌کنیم و برخلاف کلاس‌های دانشگاه، هدفمون استخدام و اشتغال شماست.

  •  

  •  

شما هم پویانی شو

 تمام بوتکمپرهای پویان، پویانی حساب می‌شن و جمع پویانیها برای پیشرفت هم تلاش می‌کنن. مربی‌ها به طور دائمی کار بوتکمپرها رو رصد می‌کنن و تجربیات خودشون رو برای پیشرفت بوتکمپرها به کار می‌گیرن.

برنده شدن شما برنده شدن ماس.

بعد از اتمام بوتکمپ، ما کمک می کنیم همه شما بتونید کار پیدا کنید. پویان این رو وظیفه خودش می‌دونه و برای همین تمام سعی خودش رو می‌کنه و اگه موفق بشه، با هم برنده شدیم.


اشتغال شما به عنوان نیروی متخصص، طی  دو تا چهار  ماه!

بوت کمپ آموزشهای تخصصی پویان، طی دو تا چهار ماه از شما یه نیروی متخصص می‌سازه و با افتخار شما رو راهی بازار کار می کند! در واقع پویان، این زمینه رو ایجاد می‌کنه که شما اون متخصص رویایی رو از اعماق وجودتون کشف و استخراج کنید. درسته، طی دو تا چهار ماه!

نحوه پذیرش و تضمین اشتغال بوت‌کمپرها

در مصاحبه ورودی با هم گپ می‌زنیم که ببینیم واقعا برای نیروی ماهر شدن مصمم هستید یا شاید اگر دنبال یه حرفه دیگه برید موفق‌تر می‌شید! سوالات مصاحبه در رابطه با شغل تخخصی نیست و ورود به بوت‌کمپ، پیش‌نیاز تخصصی نداره. اما نگاه و تفکر تحلیلی و ویژگی‌های مشترک و متداول در میان متخصصان موفق، در متقاضی بررسی می‌شه و بر اساس مولفه‌های مختلفی که در مصاحبه اندازه‌گیری میشه، سرنوشت پذیرش یا عدم پذیرش داوطلبان مشخص میشه.

اهداف آموزشی بوت‌کمپ برنامه‌نویسی

در بوت کمپ پویان، علاوه بر آموزش مباحث تخصصی زیر نظر مربیان حرفه‌ای که کاملاً درگیر پروژه‌های حرفه‌ای هستند و شما رو هم در اولین فرصت درگیر پروژه‌های حرفه‌ای می‌کنند، آموزش شایستگی‌های نرم، از قبیل مهارت‌های رزومه نویسی و مصاحبه استخدامی، مهارت‌های ارتباطی، کار گروهی و مدیریت زمان به شما ارائه میشه و کوچینگ لازم تا لحظه استخدام شما انجام می‌شه.

استخدام هر بوت‌کمپر، یک پروژه

هر کسی که بعد از مصاحبه، به بوت کمپ راه پیدا میکنه، یعنی هر کدوم از بوت‌کمپرهای پویان، برای ما یک پروژه مشترک به حساب می‌آد: هدف این پروژه، «ارتقاء شایستگی بوت‌کمپر تا سطح مورد نیاز برای اشتغال» هست. موفقیت مشترک ما در بوت کمپ «رسیدن شما به نمودار شایستگی مورد نیاز و رسیدن شما به جایگاه مناسب در زمینه اشتغال » هست: استخدام، آزادکاری (Freelancing) یا راه انداختن استارتاپ به کمک هم‌گروهی‌های خودتون.


به بوت کمپ ما بپیوندید

حضور شما در بوت‌کمپ، یه سرمایه‌گذاری دو طرفه‌س! یه قرارداد برد- برد… برای شرکت در مصاحبه و تست استعدادسنجی، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و در صورتی که پذیرفته بشید، بعد از استخدام  مبلغی را  پرداخت می‌کنید.

تماس با ما

بوت کمپ برنامه نویسی

 

بوت کمپ تحلیل سیستم

 

بوت کمپ تبلیغات و بازاریابی

 

بوت کمپ کارششناس فناوری